Kód: 98

Kusová samolepka Manga Brno

19 Kč
Skladem

Kusová samolepka s motivem Manga Brno.

Objednávky obvykle odesíláme do 2-4 pracovních dní po přijetí platby.

Kategorie: Samolepky
Rozměry: 6 x 8,3 cm
Váha: 1 g

Čtete mangu? Patří někdo ve vašem okolí mezi fanoušky těchto japonských komiksů? Chcete mít neobvyklou upomínku na vaše oblíbené město? Pak je tato samolepka pro vás jako stvořená! 

Kusová papírová samolepka o rozměrech 6 x 8,3 cm s motivem Manga Brno. Každá samolepka je vyrobena ručně a byla jí věnována maximální péče. Motiv samolepky byl zhotoven linery, převeden do digitální podoby a následně vytištěn a vyřezány na plotru. Povrch samolepky je matný, papírový, nebyla na něj použita žádná povrchová úprava. Podklad samolepky je o kousek větší než samolepka samotná, aby bylo možné ji snadno a bez problému odlepit.

Skvěle se hodí například pro milovníky bullet journalingu, na zdobení dopisů, pohlednic, sešitů, či třeba koláží. Každá kreativní duše pro ni jistě najde to pravé využití. :)

Barvy jednotlivých produktů se mohou vlivem nastavení monitoru ve skutečnosti mírně lišit. 


Manga je označení japonských komiksů a grafických románů. Styl kresby používaný ve většině mang vznikl v Japonsku na konci 19. století, historie jeho formy však sahá až k počátkům japonského umění. V Japonsku se mangou označují jak komiksy, tak i styl kresby; ve světě se termínem označují především komiksy vydané v této zemi.

(Zdroj: Wikipedie)


Motiv této samolepky byl původně vytvořen jako příspěvek do mezinárodní soutěže v kreslení manga motivů. Miluji Brno a stejně tak mám moc ráda tyto jedinečné japonské komiksy, proto jsem se rozhodla tyto dva motivy propojit. Na obrázku naleznete ta nejznámější a nejpopulárnější místa nacházející se v různých částech Brna, která vám toto jedinečné a nezapomenutelné město budou připomínat pokaždé, když samolepku uvidíte.