Kód: 107

Plánovací bloček se stojánkem - starorůžový

95 Kč
Skladem

Plánovací bloček (trhací) se stojánkem ve starorůžové barvě, 50 listů.
Objednávky obvykle odesíláme do 2-4 pracovních dní po přijetí platby.

Kategorie: Bloky
Rozměry bločku: 10 x 7,5 cm
Počet listů: 50
Váha: 45 g

Trhací plánovací bloček s praktickým stojánkem čítá 50 listů a jeho rozměry jsou 10 x 7,5 cm. Zadní stranu bločku tvoří tvrdý karton, který je napevno přilepený ke stojánku. Jednotlivé stránky obsahují 4 odrážky v podobě tříbodové stupnice, díky které si můžete vyznačit prioritu, s jakou je zaznamenaný úkol třeba splnit. Má pro vás schůzka s šéfem nebo písemka z matematiky maximální prioritu? Vybarvěte si všechna tři okénka a určitě na ně nezapomenete! Návštěva kadeřnictví či pořízení nového kalendáře na příští rok tolik nespěchá? Přidělte jim pouze jedno okénko a budete vědět, že pokud tyto úkoly odsunete na později, nic se nestane. Už nikdy na nic důležitého nezapomenete! A když vše potřebné splníte, stránku jednoduše odtrhnete a můžete plánovat dál.

Stojánek je rozložitelný (jeho celkové rozměry jsou 17,5 x 11 cm), bloček si tedy můžete pohodlně složit například do kabelky, tašky či batohu. Jakmile si budete potřebovat připomenout všechny své povinnosti, během vteřiny bloček složíte a postavíte na viditelné místo, třeba na vašem pracovním stole. Tak ho budete mít stále na očích.

Na výrobu tohoto bločku byl použit kvalitní bezdřevý papír Real copy gramáže 80g/m², který je vhodný pro naprostou většinu psacích potřeb, a to včetně plnicích per, zvýrazňovačů či brushpenů. Pouze v případě použití např. kaligrafického pera s širokým hrotem, který uvolňuje velké množství inkoustu, dochází k lehkému prosáknutí. Krásně na něm vyniknou například třpytivé inkousty. 
Stojánek je zhotoven z nenatíraného 300g kartonu starorůžové barvy značky Keaykolour. Držák stojánku je zhotoven z kvalitního 380g kartonu tyrkysové barvy značky Remake s 30% přidané reckylované kůže.

Všechny bločky jsou řezány a lepeny ručně, byla jim věnována maximální péče. V důsledku ruční práce se mohou u výrobků objevit drobné nedokonalosti, které však nikdy nejsou na závadu a zážitek z kvalitně vyrobeného produktu vám nikterak nezkazí.

Barvy jednotlivých produktů se mohou vlivem nastavení monitoru ve skutečnosti mírně lišit.


„Plány jsou ničím; plánování je vším.“
—  Dwight David Eisenhower

(Zdroj: citaty.net)


Jako všichni správní milovníci papírenského zboží i my rádi rozšiřujeme naši sbírku o nové sešity, zápisníky či bloky. Přiznáváme však, že někdy jich máme až příliš a často úplně nevíme, co si s nimi počít. Proto jsme chtěli vytvořit takový bloček, pro který každý školou povinný, pracující či jinak zaneprázdněný člověk najde využití a nebude mu jen ležet zastrčený v šuplíku. Zároveň jsme chtěli, aby byl náš plánovací bloček ozdobou každého stolu a měli jste jej stále na očích i po ruce. Věříme, že v něm stejně jako my spatříte nepostradatelného plánovacího parťáka.