Kód: 101

Pohlednice Manga Brno

39 Kč
Skladem

Pohlednice s motivem Manga Brno.

Objednávky obvykle odesíláme do 2-4 pracovních dní po přijetí platby.

Kategorie: Pohlednice
Rozměry: 16 x 11,2 cm
Hmotnost: 5 g

Čtete mangu? Patří někdo ve vašem okolí mezi fanoušky těchto japonských komiksů? Chcete mít neobvyklou upomínku na vaše oblíbené město? Pak je tato pohlednice pro vás jako stvořená! 

Pohlednice o rozměrech 16 x 11,2 cm s motivem Manga Brno. Každá pohlednice je vyrobená ručně a byla jí věnována maximální péče. Motiv pohlednice byl zhotoven linery, převeden do digitální podoby, následně vytištěn na kvalitní pohlednicový karton a zalakován. Přední stranu každé pohlednice ručně lakujeme lesklým akrylovým lakem, který zabrání jakémukoliv rozmazání motivu či jinému poškození. V důsledku toho se mohou na jejím povrchu objevit nepatrné, drobné nedokonalosti, které ovšem nejsou na závadu a nijak hodnotu pohlednice nesnižují. Zadní strana pohlednice má příjemný povrch, na který se vám bude příjemně psát propiskou, tužkou, ale třeba také gelovým či plnicím perem. Obsahuje také linky pro napsání adresy, vyznačené místo pro nalepení známky a naše logo.

Skvěle se hodí například pro milovníky klasického dopisování, sběratele neobvyklých pohlednic či fanoušky Postrcrossingu, který je oblíbenou moderní formu zasílání pohlednic do celého světa. Naše pohlednice se jistě mezi ostatními neztratí.

Barvy jednotlivých produktů se mohou vlivem nastavení monitoru ve skutečnosti mírně lišit. 


Manga je označení japonských komiksů a grafických románů. Styl kresby používaný ve většině mang vznikl v Japonsku na konci 19. století, historie jeho formy však sahá až k počátkům japonského umění. V Japonsku se mangou označují jak komiksy, tak i styl kresby; ve světě se termínem označují především komiksy vydané v této zemi.

(Zdroj: Wikipedie)


Motiv této samolepky byl původně vytvořen jako příspěvek do mezinárodní soutěže v kreslení manga motivů. Miluji Brno a stejně tak mám moc ráda tyto jedinečné japonské komiksy, proto jsem se rozhodla tyto dva motivy propojit. Na obrázku naleznete ta nejznámější a nejpopulárnější místa nacházející se v různých částech Brna, která vám toto jedinečné a nezapomenutelné město budou připomínat pokaždé, když samolepku uvidíte.