Kód: 93

Samolepky Jane Austen

55 Kč
Skladem

Samolepkový arch s motivem Jane Austen, obsahuje 20 kusů samolepek. 

Objednávky obvykle odesíláme do 2-4 pracovních dní po přijetí platby.

Kategorie: Samolepky
Rozměry: 11,1 x 15,2 cm
Počet samolepek: 20
Váha: 3 g

Samolepkový arch o rozměrech 11,1 x 15,2 cm obsahuje 20 kusů papírových samolepek s motivem Jane Austen. Každý arch je vyrobený ručně a byla mu věnována maximální péče. Motivy samolepek byly zhotoveny kvaší, převedeny do digitální podoby a následně vytištěny a vyřezány na plotru. Povrch samolepek je matný, nebyla na něj použita žádná povrchová úprava.

Skvěle se hodí například pro milovníky bullet journalingu, na zdobení dopisů, pohlednic, sešitů, či třeba koláží. Každá kreativní duše pro ně jistě najde to pravé využití. :)

Barvy jednotlivých produktů se mohou vlivem nastavení monitoru ve skutečnosti mírně lišit. 


„...nikdo nemůže ctít ženského ducha víc nežli já. Podle mého mínění jím příroda ženy tak štědře obdařila, že nikdy neuznají za potřebné využívat ho víc jak z poloviny.“

(Jane Austen, Northangerské opatství)


Jsem vášnivou čtenářkou a příběhy z pera slavné Jane Austen patří mezi mé oblíbené. Její díla byla na svou dobu tak ojedinělá, že i stovky let po jejich vydání uchvacují stále nové čtenářky po celém světě. Proto jsem se rozhodla spojit svou lásku ke knihám a kreativitě a vytvořit samolepky právě s motivem Jane Austen. V budoucnu se můžete těšit na motivy dalších slavných spisovatelek a spisovatelů. :)