Kód: 63

Samolepky Káva

55 Kč
Skladem

Samolepkový arch s motivem kávy, obsahuje 22 kusů samolepek. 

Objednávky obvykle odesíláme do 2-4 pracovních dní po přijetí platby.

Kategorie: Samolepky
Rozměry: 11,1 x 15,2 cm
Počet samolepek: 22
Váha: 3 g

Samolepkový arch o rozměrech 11,1 x 15,2 cm obsahuje 22 kusů papírových samolepek s motivy kávy. Každý arch je vyrobený ručně a byla mu věnována maximální péče. Všechny motivy jsou autorské akvarely převedené do digitální podoby, které jsou následně vytištěny a vyřezány na plotru. Povrch samolepek je matný, nebyla na něj použita žádná povrchová úprava.

Skvěle se hodí například pro milovníky bullet journalingu, na zdobení dopisů, pohlednic, sešitů, či třeba koláží. Každá kreativní duše pro ně jistě najde to pravé využití. :)

Barvy jednotlivých produktů se mohou vlivem nastavení monitoru ve skutečnosti mírně lišit. 


 

„Káva musí být horká jako peklo, černá jako ďábel a sladká jako láska.“
—  Charles Maurice de Talleyrand

(Zdroj: citaty.net)Proč jsem si vybrala jako motiv právě kávu a různé způsoby její přípravy? Protože káva prostě dělá život lepším! Nezáleží na tom, jestli je černá jako noc nebo plná nejrůznějších přísad, každá se počítá! Ať už ji pijete 6x denně nebo jen při zvláštních příležitostech, její pití je takřka rituálem. Existuje tolik způsobů přípravy, od filtru, přes aeropress, chemex, až po moka konvičku. Stejně tak existuje tolik příchutí a způsobů, kterými se dá káva dochutit. Možná vás káva dokáže povzbudit a rozproudit vám krev v těle, možná ji pijete prostě jen proto, že vám chutná. Není žádná varianta, která by nebyla správná! No není s kávou v hrnku ten svět přeci jen o kousek hezčí? :)