Kód: 69

Samolepky Mořští tvorové

55 Kč
Skladem

Samolepkový arch s motivem mořských tvorů, obsahuje 12 kusů samolepek. 
Objednávky obvykle odesíláme do 2-4 pracovních dní po přijetí platby.

Kategorie: Samolepky
Rozměry: 11,1 x 15,2 cm
Počet samolepek: 12
Váha: 3 g

Samolepkový arch o rozměrech 11,1 x 15,2 cm obsahuje 12 kusů papírových samolepek s motivy mořských živočichů. Každý arch je vyrobený ručně a byla mu věnována maximální péče. Všechny motivy jsou autorské akvarely převedené do digitální podoby, které jsou následně vytištěny a vyřezány na plotru. Povrch samolepek je matný, nebyla na něj použita žádná povrchová úprava.

Skvěle se hodí například pro milovníky bullet journalingu, na zdobení dopisů, pohlednic, sešitů, či třeba koláží. Každá kreativní duše pro ně jistě najde to pravé využití. :) 

Barvy jednotlivých produktů se mohou vlivem nastavení monitoru ve skutečnosti mírně lišit. „Voda a vzduch, dvě základní tekutiny, na nichž závisí veškerý život, se staly popelnicemi světa.“
—  Jacques-Yves Cousteau

(Zdroj: citaty.net)


 

Proč jsem si vybrala jako motiv zrovna mořské živočichy? Protože mne trápí, že i přes naši pokročilou dobu stále tolik těchto překrásných stvoření trpí v akváriích, vodě znečištěné plasty, či kvůli pouhé lidské marnivosti. Ačkoliv existuje spousta organizací zabývajících se pomocí těmto živočichům, ke skutečnému zlepšení situace vede stále velmi dlouhá a trnitá cesta. 

Věděli jste například, že překrásných sviňuch kalifornských, které můžete najít mezi mými motivy, existuje na světě pouze méně než 10 kusů? Brzy po nich zůstanou jen fotografie v encyklopediích. Musí takto dopadnout i další druhy?