Kód: 57

Trhací blok A5 Mořští tvorové

95 Kč
Skladem

Linkovaný trhací blok velikosti A5 s motivem mořských tvorů.
Objednávky obvykle odesíláme do 2-4 pracovních dní po přijetí platby.

Kategorie: Bloky
Rozměry: 14,8 x 21 cm
Počet listů: 50
Váha: 145 g

Trhací blok velikosti A5 s motivy mořských tvorů čítá 50 listů a jeho přesné rozměry jsou 14,8 x 21 cm. Zadní stranu bloku tvoří tvrdý karton. Jednotlivé listy jsou kromě vzoru sviňuchy a žraloka potištěny také praktickými linkami. Linky jsou tmavě modré a mají standardní rozteč 0,8 cm. Všechny bloky jsou vyráběny ručně a byla jim věnována maximální péče.

Veškeré motivy mořských tvorů jsou akvarely převedené do digitální podoby. Na tento bloček byl použit kvalitní bezdřevý papír Real copy, gramáže 80g/m², který je vhodný pro naprostou většinu psacích potřeb, a to včetně plnicích per, zvýrazňovačů či brushpenů. Pouze v případě použití např. kaligrafického pera s širokým hrotem, který uvolňuje velké množství inkoustu, dochází k lehkému prosáknutí. Krásně na něm vyniknou například třpytivé inkousty. Všechny běžné psací potřeby jsme pro vás vyzkoušeli a jejich výslednou podobu na papíru Real Copy si můžete prohlédnout na produktových fotografiích. 

Barvy jednotlivých produktů se mohou vlivem nastavení monitoru ve skutečnosti mírně lišit.


„Voda a vzduch, dvě základní tekutiny, na nichž závisí veškerý život, se staly popelnicemi světa.“
—  Jacques-Yves Cousteau

(Zdroj: citaty.net)


 Proč jsem si vybrala jako motiv zrovna mořské živočichy? Protože mne trápí, že i přes naši pokročilou dobu stále tolik těchto překrásných stvoření trpí v akváriích, vodě znečištěné plasty, či kvůli pouhé lidské marnivosti. Ačkoliv existuje spousta organizací zabývajících se pomocí těmto živočichům, ke skutečnému zlepšení situace vede stále velmi dlouhá a trnitá cesta. 

Věděli jste například, že překrásných sviňuch kalifornských, které můžete najít mezi mými motivy, existuje na světě pouze méně než 10 kusů? Brzy po nich zůstanou jen fotografie v encyklopediích. Musí takto dopadnout i další druhy?